Įmonėms, viešbučiams ir restoranams

Skalbimo paslaugos verslui

Skalbimo ir valymo paslaugas verslui teikiame daugiau nei 25 metus Klaipėdos ir Palangos įmonėms.

Pramonės įmonės, viešbučiai ir restoranai mus renkasi dėl patikimumo, kokybės ir lankstumo.  Klaipėdos ir Palangos regionuose dirbame virš 25 metų ir savo klientams jau esame įrodę, kad patalynės skalbimo ir rūbų valymo srityse esame patikimiausi specialistai.

Suprantame kaip svarbu verslui pasirinkti tinkamus partnerius, kad visi procesai veiktų sklandžiai. Kviečiame užpildyti užklausos formą ir susitikti pokalbiui dėl bendradarbiavimo galimybių.

 • Patalynės skalbimas

  Mūsų klientai-stambūs viešbučiai, vilos ir apartamentai kurie siekia aukštesnės kokybės. Jei norite turėti partnerį kuris užtikrintų: skalbinių švarumą, rankšluoščių minkštumą, bei laiku pritatomus patalynės kiekius, kviečiame užpildyti užklausos formą ir gauti individualų pasiūlymą bendradarbiauti.

  Sužinoti daugiau
 • Staltiesių skalbimas Klaipėdoje

  Kaimo turizmo sodybos, kavinės ar restoranai norėdami suteikti prabangos jausmą savo klientams neišvengiamai puošia savo stalus staltiesėmis, servetėlėmis, stalo sijonais, bei kėdžių uždangalais. Mūsų komandos darbas užtikrinti sklandų šios atributikos paėmimą, bei pristatymą. Išskalbti, išvalyti, bei išlyginti gaminius, naudojant technologijas kurios leistų gaminiui tarnauti kuo ilgiau. Suprantame, kad visi mūsų klientai turi savo specifinių poreikių, todėl kviečiame užpildyti užklausos formą ir gauti individualų pasiūlymą bendradarbiauti.

  Sužinoti daugiau
 • Rūbų cheminis valymas

  Esate viešbutis, įmonė, kolektyvas ar šeima turinti didelius kiekius drabužių ir norite, kad mes atvyktume pas Jus paimti drabužius? Kokybė, operatyvumas, kaina ir profesionalumas yra pagrindiniai kriterijai kodėl mūsų klientai vertina mus kaip partnerius. Suprantame, kad turėsite savo specifinių poreikių, todėl kviečiame užpildyti užklausos formą ir gauti individualų pasiūlymą bendradarbiauti.

  Sužinoti daugiau
 • Darbo rūbų skalbimas

  Pramonės, paslaugų įmonių darbuotojų apranga yra tarsi vizitinė kortelė, todėl ypač svarbu, kad jis būtų švari ir išlyginta. Padedame ne tik pasiekti šių tikslų, bet ir patariame kokią aprangą ir iš kokių tiekėjų pasirinkti, kad ji tarnautų ilgiau. Pagal poreikį klijuojame vardo etiketes, rūšiuojame ir pristatę sudėliojame rūbus į kiekvieno darbuotojo stinteles. Suprantame, kad visi mūsų klientai turi savo specifinių poreikių, todėl kviečiame užpildyti užklausos formą ir gauti individualų pasiūlymą bendradarbiauti.

  Sužinoti daugiau
 • Nestandartiniai tekstilės gaminiai

  Filtrai, virvės, sėdmaišiai ar tekstiliai žaislai yra keli iš nedaugelio nestandartinių gaminių kuriuos teko valyti per ilgus darbo metus. Turite mums savo nestandartinį iššūkį? Suprantame, kad visi mūsų klientai turi savo specifinių poreikių, todėl kviečiame užpildyti užklausos formą ir gauti individualų pasiūlymą bendradarbiauti.

  Sužinoti daugiau

  Užklausos forma

  Suprantame, kad visi mūsų klientai turi savo specifinių poreikių, todėl kviečiame užpildyti užklausos formą ir gauti individualų pasiūlymą bendradarbiauti.
  Patalynės skalbimasStaltiesių skalbimasRūbų cheminis valymasDarbo rūbų skalbimasSPA/masažo kabineto skalbiniaiNestandartiniai tekstilės gaminiai  Reikalingas skalbinių paėmimas / pristatymasReikalingas skalbinių žymėjimas / vardo etiketėReikalingos siuvėjo paslaugos

  Kur mus rasti?

  Jūsų patogumui rūbų valykla - Linartika turi atstovybes Klaipėdoje ir Palangoje

  • Alksnynės g. 7, Klaipėda
   8 (46) 340166
   8 685 17 788

   Darbo laikas:
   I-V 9:00 – 17:00
   Be pietų pertraukos

   Žemėlapis

  • Taikos pr. 64
   Klaipėda
   8 652 01 215

   Darbo laikas:
   I-VI 10:00 – 20:00
   Be pietų pertraukos

   Žemėlapis

  • Liepų g. 81
   Klaipėda
   8 652 01 216

   Darbo laikas:
   I-VI 10:00 – 20:00
   Be pietų pertraukos

   Žemėlapis

  • Palangos pl. 9
   Vydmantai
   8 609 86 668

   Darbo laikas:
   I-V 9:00 – 18:00
   13:00 – 14:00 pietų pertrauka

   Žemėlapis